O firmie

Zespół z pasją

Firma Biuro Plus swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku. Od 26 lat z wielkim zaangażowaniem i pasją poznaje swoich klientów, dostosowując swoje działania do potrzeb rynku, zyskując tym samym zaufanie do działań prowadzonych przez firmę. Z małej, rodzinnej firmy z biegiem czasu powstała prężnie rozwijająca się firma licząca ponad 60 pracowników oraz dwa oddziały i sklepy samoobsługowe: w Lublinie i Stalowej Woli. Pracownicy firmy to często ludzie związani z marką od wielu lat, rozumiejący misję firmy oraz tworzący przyjazną atmosferę w tym środowisku. Zależy nam przede wszystkim na dobrych relacjach z klientem oraz partnerskim podejściem do jego potrzeb. Klienci cenią współpracę z naszą firmą, a my jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało nam się do tej pory osiągnąć.

Na skalę krajową

W 2003 roku dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci biuroserwisowej BIURO PLUS S.A. w Poznaniu. Wspólnymi siłami dostarczamy naszym klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie funkcjonowania biur. Akcjonariusze to grupa przedsiębiorstw będących liderami w swoich regionach Polski. Każdy akcjonariusz wnosi indywidualne umiejętności dostosowania się do lokalnych wymagań klientów oraz lokalnych uwarunkowań rynkowych. Wspólnie wypracowane know-how oraz budowa siły marki Biuro Plus, pozwoliła nam osiągnąć jeszcze wyższy poziom obsługi klienta w skali regionalnej, a nawet ogólnokrajowej.

Platforma zakupowa BiuroGo

Platforma BiuroGo powstała z myślą o naszych klientach. Proces składania zamówień w naszych sklepach jest możliwie najszybszy, wygodny ale i prosty. Każdy zainteresowany ofertą artykułów biurowych może zostać użytkownikiem naszej platformy zakupowej, należy jedynie zarejestrować się poprzez udostępniony na stronie formularz, który umieszczony jest na stronie: www.biurogo.pl. W razie pytań można kontaktować się z reprezentantem naszej firmy, który z przyjemnością pomoże każdemu w postępowaniu rejestracyjnym: tel.: 81 446 50 82.

Platforma BiuroGo.pl umożliwa:

  • wprowadzanie limitów kwotowych dla poszczególnych oddziałów
  • optymalizację kosztów związanych z zamówieniami
  • akceptowania zamówień na różnych szczeblach administracji
  • przystosowania struktury do potrzeb przedsiębiorstwa (super-użytkownik użytkownik z różnymi uprawnieniami dla wskazanych osób)
  • wgląd do historii zamówień
  • wgląd do faktur
  • bezpieczne i wygodne zakupy

Sklepy stacjonarne

Klientów, którzy wolą robić zakupy w sposób tradycyjny zapraszamy do jednego z naszych sklepów stacjonarnych: w Lublinie lub w Stalowej Woli. Sklep wyposażony jest w tysiące produktów, które są dostępne na miejscu, a także pod zamówienie. Duży wybór marek i towaru pozwala wybrać idealny produkt spełniający wszystkie wymagania klienta. W sklepie stacjonarnym klient ma możliwość sprawdzenia produktu, porównania go z innymi oraz zasięgnięcia opinii obsługi w sklepie. Liczne promocje oraz konkursy przyciągają dużo klientów do naszego punktu stacjonarnego, który mieści się na ul. Łęczyńskiej 51B w Centrum Handlowym Wokulski – serdecznie zapraszamy!

Nagrody i certyfikaty

Biuro Plus to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Staramy się zawsze działać uczciwie i solidnie a naszych partnerów biznesowych traktować fair play. Wielokrotnie doceniono nasze sukcesy rynkowe oraz naszą aktywność biznesową, przyznając nam prestiżowe wyróżnienia oraz certyfikaty. Dziękowano nam za zaangażowanie i pomoc kierowaną na wsparcie różnych akcji charytatywnych. Cieszymy się z tego i mamy nadzieję, że jeszcze wiele osiągnięć przed nami!

Jesteśmy członkami stowarzyszeń

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo Szkolnej

Inicjatywa Firm Rodzinnych